Soud zamítl žalobu Tomia Okamury na týdeník Reflex za používání zesměšňujícího označení Pitomio. Na jazyk se člověku dere komentář, že Okamura dal svou žalobou přezdívce za pravdu.... Je to tak, Okamura nezvládl svou ješitnost a zachoval se obyčejně lidsky – hloupě. Na jeho místě bych propustil poradce, protože student prvního ročníku práv by správně tipl, jak to u soudu dopadne.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se