Jedno se ing. Zemanovi musí nechat: dokáže nastolovat témata ke společenské diskusi. Samozřejmě bychom si asi všichni dokázali představit lepší, podstatnější a zásadnější témata, u nichž by člověku nebylo stydno, a lepší způsoby nastolování, než že s prominutím cosi plácne a tetelí se u toho blahem, jak to zase svým protivníkům nandal, že ti budou vyskakovat metr nad zem, a to ze sedu.

Co na tom, že si dovedeme představit prezidenta, který nastoluje témata proto, že jsou důležitá pro zemi, ne pro jeho vlastní ješitný pocit, že se může konečně beztrestně pomstít každému, kdo se o něm špatně vyjádřil. A je jedno, jestli jde o novičok nebo generály.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se