Koaliční smlouva je hotova a pro ČSSD je to, řečeno klausovským slovníkem, "nevýhra". Obsahuje sice jakési pojistky jak pro případ odsouzení Andreje Babiše za dotační podvod, tak pro eventualitu, že by ANO chtělo pokračovat v osvědčené neformální koalici s komunisty a Tomiem Okamurou, ale jsou to pojistky slaboučké. Asi jako bychom nasadili domácí jistič na atomový reaktor a říkali si, že to snad nějak vydrží.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













