Miloš Zeman má svým způsobem pravdu. Někteří postižení lidé by asi opravdu neměli být začleňováni do tzv. normální populace, protože je to pak neštěstí pro všechny. Je nutné si přiznat, že český stát v případě některých handicapovaných naprosto selhal. Největší obětí násilného multikulturního začleňování se stal mimozemšťan Miloš Zeman.

Miloš Zeman byl v dětství umístěn do úplně běžné školy a zjevně mu to moc neprospělo. O mnoho let později byl začleněn mezi celkem normální politiky a opět se nedá říct, že by to někomu pomohlo. Jeho největším kamarádem se stal podobně handicapovaný člověk, který se jmenoval Václav Klaus. Jejich přátelství potvrzuje Zemanovu tezi, že “děti jsou daleko šťastnější, když jsou v rovnocenné komunitě”.

Tzv. normální populace se mezi sebou příliš neliší - pokud se nebudeme zabývat podružnými detaily, jako že někdo třeba nechodí, ale sedí na vozíčku, jiný zase nevidí a další se občas chová trochu specificky. V případě pana Zemana se bohužel jedná o vážné postižení, kdy není úplně jasné a jisté, zda je možné jej považovat za stejný živočišný druh, tedy homo sapiens sapiens, k jehož charakteristikám patří například tzv. emoční inteligence, empatie a elementární starost o druhé, čímž se odlišuje od dalších forem existence, jako je například beton, pervitin, traverza nebo Josef Mengele.

Názory na Facebooku

Logo sociální sítě Facebook.Názorovou rubriku Hospodářských novin najdete také na Facebooku.

Českou republiku lze jistě pochválit, že pro Miloše Zemana vytváří jakousi virtuální realitu, ve které si i bytost z paralelního vesmíru může myslet, že je hlavou nějakého zcela absurdního státu. Má k dispozici několik asistentů, z nichž minimálně jeden je skoro stejně bizarní bytostí jako on sám. Pečující osoby pak doplňuje tzv. mluvčí, který se snaží dát nesrozumitelným výkřikům zdání elementárního smyslu.

V jiných zemích provádějí zpovykaní liberálové laciné experimenty, kdy do čela svých států volí ženy nebo lidi s alternativní barvou pleti. Češi se takovému maloměšťáctví můžou leda tak smát. Již 12 let máme v čele země někoho, kdo by v jiných zemích mohl být na hradě jedině v případě, že by se současně jednalo o psychiatrický ústav na osamělém ostrově.

Málokterá země si posadí do svého čela místo člověka konceptuální umění, které když se objeví v rozhlase nebo v televizi, tak musí rodiče s ohledem na zdravý vývoj svých dětí okamžitě přeladit či své děti odvést do sklepa a počkat, dokud se pohroma nepřežene.

Dětská krutost zvaná šikana je možná ještě horší než krutost dospělých. Možná. Dospělí v Česku jsou bohužel natolik krutí, že zvolili za prezidenta Miloše Zemana, čímž jej vystavili nesnesitelnému permanentnímu výsměchu. Nezbývá než doufat, že tuto zbytečnou krutost náš pan prezident další tři roky nějak vydrží, k čemuž by jistě mohly přispět i tzv. novinářské hyeny tím, že se jej nebudou raději na nic ptát a pro jistotu se mu budou i vyhýbat. Bude to pro nás pro všechny mnohem lepší.

Jízda
Animovaný prezident. Zdroj: okoun.cz

Zbývá vám ještě 0 % článku
Předplatné za 40 Kč na 4 týdny
  • První měsíc za 40 Kč, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se