Některé věci se vyplatí ignorovat, protože jinak se člověku může lehce stát, že se umaže, sotva se jich dotkne. Patří mezi ně i existence člověka jménem Bartoš, což je kdysi velmi netalentovaný novinář, v oboru proslavený zejména kradením a opisováním cizích informací. Po vyhazovech pro neschopnost hned z několika médií (mainstreamových, samozřejmě, což jen potvrdilo jeho domněnku, že kráčí správnou cestou) pojal Bartoš, přezdívaný ABB, nový podnikatelský záměr: rozhodl se stát mluvčím českých antisemitů, což je sice velmi úzká cílová skupina, ale protože se do tohoto segmentu nikdo soudný dvakrát nehrne, chvíli to může fungovat.
 
Takže proč vlastně tenhle text, když z hygienických důvodů by se jako nejadekvátnější reakce zdálo úplné ticho?
 
Protože k Bartošovu životu a dílu se v pondělním vydání časopisu Týden konečně po letech znovu vyjádřil muž, jemuž Bartoš vděčí za svou slávu - druhý český prezident Václav Klaus. Stalo se tak v rámci textu o českém antisemitismu, jehož byl Bartoš hlavní postavou: vedle kandidatury do Evropského parlamentu za uskupení "Národní demokraté" totiž jeho mysl nyní opět zaměstnává sepisování seznamů, jakými se proslavil již před pár lety. Jen tentokrát nejde o soupis "pravdoláskařů", ale rovnou "Židů", samozřejmě jako obvykle v podobných případech sepsaný, protože "přece není zač se stydět".
Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.

Související články

Komentář

Václav Klaus, velvyslanec Ruska

Václav Klaus ve svém pamfletu k situaci Ukrajině sděluje, že se nemá cenu o nic snažit, Ukrajina bude asimilována Ruskem a je to tak dobře....
25. 2. 2014 ▪ 3 min čtení