Pozdvižení, výsměch až odpor vyvolal pokus Úřadu vlády dostat se s covidovou kampaní přes mladé influencery na dětskou sociální síť TikTok. Jenže upřímně řečeno, tohle je ten nejmenší problém vládní komunikace. Kdyby fungovala systematická informační kampaň, proč by nemohla být i na všech sociálních sítích? Naopak by na nich být měla. A pokud jsou influenceři ochotni pomoci, ať už zadarmo, jako v tomto případě, nebo i za peníze, je to jen dobře.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se