Pražákům, těm je hej, nikam je nepustěj... Kapku parafrázovaný citát kapely Pražský výběr se dnes dokonale hodí. Země, jejíž premiér Andrej Babiš se neustále holedbal nejlepšími statistikami o koronaviru, se postupně ocitá v červené zóně řady evropských zemí. A když už ne celá, tak alespoň její hlavní město Praha, jejímž obyvatelům naposledy vystavili stopku Němci a Belgičané.

Chaos, který nyní zavládl, překonává veškerá očekávání. A to jich běžný obyvatel Česka, který si na jaře musel povinně ušít roušku, neměl zrovna moc.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se