"Doba je turbulentní" je takový výraz, který jsem vždycky chápal dost akademicky. Tedy ne vždycky, ale od doby, co jsem ho slýchal, a to je jen pár let, třeba tak jedno desetiletí. Dneska, tedy v době současné, mě význam toho spojení dohnal. Doba je turbulentní, a tak se mi stává, že například víc a častěji souhlasím s těmi, kteří jsou mi méně sympatičtí, a tak trochu nevím, co s tím a co se sebou v tom. Moje sluníčkářství má občas trochu zataženo.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se