Debata o uprchlících spustila paralelní debatu na téma “úloha intelektuála v české společnosti.” Odstartoval ji můj kamarád Michal Kašpárek a v duchu prověřené, nutné a podstatné disciplíny “střelba do vlastních řad” si mě namazal na chleba hned v prvním odstavci. Ok.

Michal mi ve zkratce vyčítá, že jsem tady založil žánr, který se do tzv. “slušných lidí” naváží podobným způsobem jako Konvička a spol. do muslimů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se