Sledovat debatu o uprchlících v Česku, když jste v cizině, je poučné a zároveň trochu legrační i depresivní. Téma má výhodu v tom, že ho například Američanům dobře vysvětlíte. Na rozdíl od debat o Babišovi, Zemanovi nebo Láďovi Hruškovi.
Američané mají s nelegálními přistěhovalci svou vlastní zkušenost, je to pro ně legitimní téma. A někteří zároveň sledují i to, co se nyní děje v Evropě, zejména v Calais a ve Středozemním moři. Minimálně ta menšina Američanů, která sleduje zahraniční zpravodajství a viděla záběry front imigrantů čekajících v Calais na jídlo nebo přeplněných lodí ve Středozemí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











