Sledovat debatu o uprchlících v Česku, když jste v cizině, je poučné a zároveň trochu legrační i depresivní. Téma má výhodu v tom, že ho například Američanům dobře vysvětlíte. Na rozdíl od debat o Babišovi, Zemanovi nebo Láďovi Hruškovi.

Američané mají s nelegálními přistěhovalci svou vlastní zkušenost, je to pro ně legitimní téma. A někteří zároveň sledují i to, co se nyní děje v Evropě, zejména v Calais a ve Středozemním moři. Minimálně ta menšina Američanů, která sleduje zahraniční zpravodajství a viděla záběry front imigrantů čekajících v Calais na jídlo nebo přeplněných lodí ve Středozemí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se