Nekončící psaní o zkažené mladé generaci vytváří zmatenou iluzi, že zde existuje nějaký generační střet. Co přitom reálně sledujeme, je pouze výlev ignorace a vytváření imaginárních konfliktů. Nesledujeme žádný souboj generací, ale souznění maloměšťáckých konzervativců napříč všemi generacemi, kteří vzpomínají na dobu, jež nikdy neexistovala.

Jelikož žijeme ve světě, kde potřebujete expertní vyjádření i ke stylu vlastní chůze, našli si bijci zkažené mládeže svou expertní mámu. Zmatená psycholožka Prekopová je připravená naprosto kdykoli vysypat myriádu úderných vět na téma “tohle by se za mých mladých let nestalo.” Tuto paní sice její kolegové zcela oprávněně pokládají za blázna, to však nebrání českým žurnalistům poskytovat jí libovolný prostor v médiích.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.