Už v neděli budou obyvatelé Krymu postaveni před nelehké rozhodnutí. Budou si muset vybrat, zda se stanou součástí Ruska, nebo zda si zvolí nezávislost - ovšem nezávislost bez jakékoli záruky, že Rusko projeví více respektu vůči nezávislosti Krymu, než projevilo ve vztahu k územní celistvosti a nezávislosti Ukrajiny.

Vypadá to, že cokoli se stane, bude tak či onak ve prospěch Ruska – je to jako si hodit korunou. Hlava – zvítězí Rusko. Orel – prohraje Krym.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se