Už v neděli budou obyvatelé Krymu postaveni před nelehké rozhodnutí. Budou si muset vybrat, zda se stanou součástí Ruska, nebo zda si zvolí nezávislost - ovšem nezávislost bez jakékoli záruky, že Rusko projeví více respektu vůči nezávislosti Krymu, než projevilo ve vztahu k územní celistvosti a nezávislosti Ukrajiny.
Vypadá to, že cokoli se stane, bude tak či onak ve prospěch Ruska – je to jako si hodit korunou. Hlava – zvítězí Rusko. Orel – prohraje Krym.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



