Před letošními volbami přibývá coming-outů. Autor naznal, že je něco takového také nutno udělati: Zcela upřímně lituje levici.

Ačkoli v zemi přebývají převážně etatističtí rovnostáři, je pro levici ve skutečnosti těžké dělat věrohodnou volební kampaň. Proč? Protože takzvaná pravice jí veškerý program už zrealizovala.

Navzdory tomu, že tu za posledních 23 let vládly krom osmi roků středové nebo středopravé vlády, fakticky vzato žijeme v sociálnědemokratickém zřízení. Žijeme v socialismu s tržní tváří.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se