Celé Brno je na nohou. Šály s logy největšího českého provozovatele hazardu, KAJOT, vlají po šalinách, legendární chorál „tak jsme teplí, no a co-o-o, Brno – Kometa“ se ozývá jako jeden muž z 11tisícihlavého davu na náměstí Svobody. Kometa se dostala po několika desítkách let do finále a ke svým 11 dosavadním titulům – což je mimochodem pro Brno magické číslo, protože 11 členů má rada města Brna, 11 cel je na Špilberku a 11. 11. se narodil primátor tohoto města – se chystá přidat titul dvanáctý.

Za výsledky hokejové Komety ale nestojí ani tak výkony samotných borců na ledě jako úspěchy brněnských gamblerů. Bez jejich excelentních výkonů v průběhu celé sezony by KAJOT, majitel většiny automatů v Brně a současně hlavní sponzor Komety, nemohl tak štědře hokej podporovat. Za žádným jiným týmem nestojí zástupy statisíců gamblerů ochotných kdykoliv naházet do automatů cokoliv, a to včetně financí svých, manželky, babičky, firmy nebo klidně i peníze úplně cizích lidí.

Vyšli jsme s mikrofónem do brněnských ulic a v hernách, které jsou v Brně v každém jedenáctém domě, jsme udělali bleskovou anketu:

Zbývá vám ještě 70 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se