Takže to máme oproti původním plánům plus devět miliard a tři roky. Už jsem se nad tím rozčiloval mockrát a už nebudu, jen jsem se podíval na pár čísel.

Tak jen pro představu, co je to 37 miliard. Třeba suma nutná na opravu všech silnic v Česku (vyčíslená místními dálničními úderníky, takže bych taky byl dost ostražitý.)

Nebo je to taky rozpočet Státního fondu dopravního infrastruktury na rok 2012. A jen o něco méně utratí letos Češi v e-shopech.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se