Vyjít si v teplém středečním večeru na procházku po pražské Letné znamená uvědomit si, že si tato země nezaslouží, aby politici plýtvali silami a myšlenkami týkajícími se její budoucnosti.

Pod stromy na trávě se povalují stovky lidí nejrůznějšího věku i sociálního složení, popíjejí pivo v kelímcích, užívají si prvního ataku léta. Považuji to za skandální a naprosto nezodpovědné.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se