Kdo vyhraje prezidentské volby? Petr Pavel, Danuše Nerudová, nebo Andrej Babiš? To je nyní matka všech otázek. Pokusíme se ji zodpovědět předem v debatě s předplatiteli Hospodářek. 

Komentátoři Petr Honzejk a Julie Hrstková spolu s vámi zanalyzují aktuální náladu ve společnosti, trendy vyplývající z průzkumů, silné a slabé stránky jednotlivých kandidátů, jakož i jejich byznysové pozadí. Reportér HN Ondřej Leinert a jeho kolega z Aktuálně.cz Radek Bartoníček přidají postřehy z průběhu kampaně, kterou sledují patrně nejdůkladněji ze všech českých novinářů. 

Přijďte k nám do Hospodářských novin ve středu 11. ledna 2023 v 17 hodin. Prvních 40 zaregistrovaných předplatitelů HN prostřednictvím formuláře (viz níže) se může debaty účastnit osobně přímo v redakci v pražském Karlíně. Pro ostatní předplatitele bude video z debaty k dispozici na webu HN.cz  

Těšit se můžete zároveň na prohlídku newsroomu, kde pro vás denně připravujeme aktuální zpravodajství, analýzy, komentáře a rozhovory. A také na afterparty. Bude i víno v kvalitě lepší než dobré a v množství více než dostatečném.

V předchozích debatách s vámi, našimi předplatiteli, jsme se věnovali Ukrajině a Rusku s Ondřejem Soukupem a Martinem Ehlem, českému předsednictví a Čechům v Evropě s Ondřejem Houskou a naší bruselskou zpravodajkou Kateřinou Šafaříkovou nebo počátku vládnutí kabinetu Petra Fialy s Petrem Honzejkem a Janou Klímovou. 

Zbývá vám ještě 10 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se