Další ráno, moskevské, nevlídné. Ode dneška nemohu poslouchat hudbu – vypnuli Apple Music, respektive vše, co je placené přes Apple Pay, takže i předplatné YouTube. Díky bohu, že ještě nezakázali jeho sledování. Ruská politoložka Jekatěrina Šulmanová troufale říká, že to v Kremlu nezatrhnou, protože stále existuje spousta lidí „mimo politiku“, která se na YouTube dívá a jejichž děti sledují dětský obsah. Pokud o něj přijdou, rychle si i tito lidé uvědomí, že se něco děje.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








