Další ráno, moskevské, nevlídné. Ode dneška nemohu poslouchat hudbu – vypnuli Apple Music, respektive vše, co je placené přes Apple Pay, takže i předplatné YouTube. Díky bohu, že ještě nezakázali jeho sledování. Ruská politoložka Jekatěrina Šulmanová troufale říká, že to v Kremlu nezatrhnou, protože stále existuje spousta lidí „mimo politiku“, která se na YouTube dívá a jejichž děti sledují dětský obsah. Pokud o něj přijdou, rychle si i tito lidé uvědomí, že se něco děje.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se