Česko hledalo v neděli večer premiéra. Zábavní televizní hry se účastnil jeden nevrlý pán, jeden poněkud rozpačitý pán, jeden pán, který mluvil pomalu a jeden Okamura. A ano, jeden z nich se bohužel velmi pravděpodobně premiérem stane.

Úplně nejhorší na politice je, když se z ní dělá zábavní show. Když se třeba týden před klíčovými volbami naprosto rezignuje na snahu usnadnit voličům rozhodování a dodat jim nějaké podstatné informace a místo toho se uspořádá bizarní televizní pořad, kde na sebe dvě a půl hodiny pokřikují čtyři muži středního až vyšší věku, k čemuž je ještě hlasitějším křikem povzbuzuje více než stohlavý dav rozvášněných fanoušků.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se