Když má významný politik problém a má na krku nějaký nepříjemný skandál, okamžitě se na něj upře pozornost médií a veřejnosti. Zvlášť krátce před volbami je to mrzuté. Každý se hned na všechno ptá, skandál se probírá horem dolem. Na politika je namířeno bodové světlo a volič jeho směrem okamžitě upře svoji pozornost. A politik už se veze.

Za těch skoro osm let ve vrcholové politice ustál Andrej Babiš všechny své skandály až překvapivě dobře. A že jich nebylo málo. Vlastně jich dnes má na krku daleko víc než kterýkoliv jeho předchůdce. A přesto mu fandí a snad ho i obdivuje přes dvacet procent voličů. Možná je za tím jeho bohatství. Může si dovolit zaplatit velmi schopné právníky nebo odborníky na marketing. Možná také málo doceňujeme, jak skvěle funguje jeho unikátní typ osobnosti na určitý typ voliče. Na jedné straně úspěšný obchodník, na druhé starší, chvílemi lehce zmatený pán, který sám sebe dokáže v jedné větě dojmout i naštvat na celý svět. Zkrátka, mnozí lidé dávají na televizní obrazovce, kde politiku sledují, přednost vášni a emocím před nějakými nudnými a komplikovanými fakty.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.