V pondělí 15. února zmizí z maďarského rozhlasu poslední hlavní nezávislé rádio. Toto je další triumf FIDESZ ve válce s novináři. Pro posluchače, čtenáře a diváky v Polsku existuje také důležitá lekce z Maďarska. Buď zvítězí solidarita médií a publika s novináři, anebo budou média krok za krokem rozebrána. Viktor Orbán ukazuje, jak umí dokonale krájet mediální salám.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










