V pondělí 15. února zmizí z maďarského rozhlasu poslední hlavní nezávislé rádio. Toto je další triumf FIDESZ ve válce s novináři. Pro posluchače, čtenáře a diváky v Polsku existuje také důležitá lekce z Maďarska. Buď zvítězí solidarita médií a publika s novináři, anebo budou média krok za krokem rozebrána. Viktor Orbán ukazuje, jak umí dokonale krájet mediální salám. 

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se