Léta jsme slýchali, že za to a to může Kalousek. Byly to většinou nesmysly. "Kalousek" byl jen totem, do kterého Andrej Babiš mydlil pěstičkami, když nevěděl kudy kam. Nyní jsme se ale konečně dopracovali k situaci, že za něco Miroslav Kalousek opravdu může. Bývalý předseda KDU a TOP 09 se vzdal poslaneckého mandátu, což bylo jen a jen jeho rozhodnutí. A dodejme, že rozhodnutí, které zaslouží ocenění.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se