Za účelem zabránit šíření koronaviru se vláda na jaře rozhodla uzavřít české školy. Když se však jejich dveře znovu otevřely, veřejnost velmi rychle podlehla dojmu návratu do normálu. Postupně si většina lidí uvědomila, že se ve skutečnosti žádný návrat nekonal. Přechod k distanční výuce byl na podzim opět nevyhnutelný a nezbylo nic jiného než si zvyknout.
Obdobný scénář se od té doby stihl v menší míře zopakovat. Po krátkém uvolnění se nyní zdá, že pandemie udeřila třetí vlnou – jsme připraveni ji zvládnout? A odnesli jsme si z této zkoušky něco jiného než jen nainstalované systémy pro videohovory?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



