Restauratér Jakub Obert otevřel pražskou hospodu Šeberák i přes vládní zákaz. Je samozřejmě snadné ho odsoudit. Restrikce proti koronaviru zachraňují lidské životy, je potřeba zabránit kolapsu zdravotnictví, podnikatelé to musí pochopit. Kdo to nerespektuje, je nemorální, společensky nebezpečný. Takže hygiena, policie, správní řízení, mastná pokuta. Ať si to ještě někdo zkusí!
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








