Restauratér Jakub Obert otevřel pražskou hospodu Šeberák i přes vládní zákaz. Je samozřejmě snadné ho odsoudit. Restrikce proti koronaviru zachraňují lidské životy, je potřeba zabránit kolapsu zdravotnictví, podnikatelé to musí pochopit. Kdo to nerespektuje, je nemorální, společensky nebezpečný. Takže hygiena, policie, správní řízení, mastná  pokuta. Ať si to ještě někdo zkusí! 

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se