Tato kampaň zdá se mi poněkud nešťastnou. Nepamatuji si totiž žádné volby, u kterých by bylo tak těžké odhadnout, kdo vůbec přijde volit. Změnou prochází snad každý segment letošní kampaně. Propadá se účinnost reklamních kanálů, protože jednoduše i kolem těch billboardů jezdí výrazně méně lidí, když zůstáváme doma. Komunikace se naplno přesouvá do on-line světa, ale jak víme, like není hlas. Kontaktní kampaně se ruší, nikdo nechce kvůli politice chytit "covida". Co ale zbude? A zajímá někoho kampaň v době růstu nakažených?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









