Po přečtení článku Agresivita exekutorů se v krizi vymstí všem mě napadla jediná otázka. Má smysl na tak zjevně nepravdivé a zavádějící informace vůbec reagovat? Jde ale o dosti senzitivní téma, a tak asi mlčet nelze.
Podle autora doplácíme na selhání politických garnitur od roku 2000, z nichž Zemanova vláda nám dala dravé exekutory, Paroubkova nejvyšší odměny advokátů v EU a Topolánek s Nečasem nic neřešili. Co mají společného údajně draví exekutoři s údajně nejvyššími odměnami advokátů, autor nevysvětluje. Není ani co. Exekutory nám nedala vláda, ale parlament svým zákonem. Žádná vláda v tomto státě nikdy nezvýšila odměny advokátů. Odměny advokátů ostatně nejsou ani zdaleka nejvyšší v EU a tady už bych si troufl citované označit za vědomou lež.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






