Po přečtení článku Agresivita exekutorů se v krizi vymstí všem mě napadla jediná otázka. Má smysl na tak zjevně nepravdivé a zavádějící informace vůbec reagovat? Jde ale o dosti senzitivní téma, a tak asi mlčet nelze. 

Podle autora doplácíme na selhání politických garnitur od roku 2000, z nichž Zemanova vláda nám dala dravé exekutory, Paroubkova nejvyšší odměny advokátů v EU a Topolánek s Nečasem nic neřešili. Co mají společného údajně draví exekutoři s údajně nejvyššími odměnami advokátů, autor nevysvětluje. Není ani co. Exekutory nám nedala vláda, ale parlament svým zákonem. Žádná vláda v tomto státě nikdy nezvýšila odměny advokátů. Odměny advokátů ostatně nejsou ani zdaleka nejvyšší v EU a tady už bych si troufl citované označit za vědomou lež. 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se