Ne, snížení znečištění ovzduší či emisí skleníkových plynů kvůli šíření nového druhu koronaviru není nic pozitivního. Zaprvé přece nikdo soudný nemůže mít radost z něčeho, na co lidé umírají, ani z opatření proti šíření nemoci, která (jakkoliv jsou nyní potřebná) ohrozí následně celé skupiny lidí poklesem životní úrovně na dlouhou dobu. Zadruhé jde o pokles krátkodobý, který se po (doufejme rychlém) odeznění pandemie zase ztratí, neboť budou zrušena i současná omezení.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






