Ne, snížení znečištění ovzduší či emisí skleníkových plynů kvůli šíření nového druhu koronaviru není nic pozitivního. Zaprvé přece nikdo soudný nemůže mít radost z něčeho, na co lidé umírají, ani z opatření proti šíření nemoci, která (jakkoliv jsou nyní potřebná) ohrozí následně celé skupiny lidí poklesem životní úrovně na dlouhou dobu. Zadruhé jde o pokles krátkodobý, který se po (doufejme rychlém) odeznění pandemie zase ztratí, neboť budou zrušena i současná omezení.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se