Prezident České republiky Miloš Zeman vystoupil s televizním projevem k národu. Je dobře, že to udělal, i když to udělal poněkud pozdě. Devět dní po zavření škol, čtyři dny po vyhlášení karantény nad celým Českem. S několikadenním zpožděním například proti španělskému premiérovi Pedro Sánchezovi, či francouzskému prezidentu Macronovi. A později než německá kancléřka Angela Merkelová, která za normálních okolností, na rozdíl od Zemana, jež se vyjadřuje ke kde čemu, nevystoupila s televizním projevem čtrnáct let.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se