V médiích čteme varovaní před panikou. Vidíme a slyšíme to tak často, že je téměř nemožné, abychom v paniku neuvěřili. Navzdory tomu, že se panika nekoná. To, co se mylně nazývá panikou, je totiž chaos. Ale zatímco za paniku si každý může sám a je to doslova a do písmene jeho osobní psychiatrický problém, tak chaos je problém vedení. Stát se snaží vyvinit tím, že z nás dělá panikáře. Pojďme se podívat na to, proč tomu tak není.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





