V médiích čteme varovaní před panikou. Vidíme a slyšíme to tak často, že je téměř nemožné, abychom v paniku neuvěřili. Navzdory tomu, že se panika nekoná. To, co se mylně nazývá panikou, je totiž chaos. Ale zatímco za paniku si každý může sám a je to doslova a do písmene jeho osobní psychiatrický problém, tak chaos je problém vedení. Stát se snaží vyvinit tím, že z nás dělá panikáře. Pojďme se podívat na to, proč tomu tak není. 

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se