Tabákový průmysl si uvědomil, že jeho produkty jsou ve společnosti vnímány negativně. Dokonce začal narážet na problém, že zcela dominantní část společnosti v mnoha vyspělých zemích světa považuje kouření za silně negativní jev. To se začalo promítat i do celé řady statistik. Například podle Centra pro prevenci a kontrolu nemocí, které působí ve Spojených státech, se počet kouřících Američanů snížil na nejnižší úroveň od roku 1965.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se