Tabákový průmysl si uvědomil, že jeho produkty jsou ve společnosti vnímány negativně. Dokonce začal narážet na problém, že zcela dominantní část společnosti v mnoha vyspělých zemích světa považuje kouření za silně negativní jev. To se začalo promítat i do celé řady statistik. Například podle Centra pro prevenci a kontrolu nemocí, které působí ve Spojených státech, se počet kouřících Američanů snížil na nejnižší úroveň od roku 1965.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






