Jednoho dne před zhruba patnácti lety byl v jedné ze sněmovních kanceláří sdílené řadou médií, často i nevalné úrovně, svůj stolek tam měly i Haló noviny, docela šrumec. Dělo se něco docela dramatického, pravděpodobně se hroutila vláda, to se v Česku děje každou chvíli. Pracoval jsem tehdy pro Lidovky a do sněmovny nás v ten den dorazilo poněkud víc. Zabrali jsme proto i židle od vedlejších stolů. I židli takového tichého chlapce s brýlemi, který tam občas chodil.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se