Kdyby se popularita měřila množstvím dobrých rad v některých médiích a na Twitteru, byla by ODS jistě nejoblíbenější českou politickou stranou. Často slýcháme doporučení, koho se máme zbavit, abychom byli volitelní. S kým vším se máme spojit, abychom vyhráli volby. A s kým máme splynout na evropské úrovni, abychom měli na dění v Evropské unii vliv. Naposledy nám takto poradil Ondřej Houska v článku "ODS je v Evropě jako kůl v plotě". Bohužel, nic nového jsme se ale nedozvěděli.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se