Když se najde dobře situovaný a vzdělaný člověk, dokonce politolog, který je ochoten hájit před tisíci demonstrantů Andreje Babiše, je to zajímavé. Protože takových moc není.

Jeden takový se skutečně našel a je to radost, protože jeho slova už nemůže nikdo odbýt arogantním odsudkem, že Babiše můžou hájit jen lidé frustrovaní, neschopní prokouknout jeho prázdný politický marketing a možné zneužívání funkce premiéra ve prospěch “jeho” firmy. Naopak, teď tu máme někoho, kdo by tohle všechno měl umět rozpoznat. 

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se