Když se najde dobře situovaný a vzdělaný člověk, dokonce politolog, který je ochoten hájit před tisíci demonstrantů Andreje Babiše, je to zajímavé. Protože takových moc není.
Jeden takový se skutečně našel a je to radost, protože jeho slova už nemůže nikdo odbýt arogantním odsudkem, že Babiše můžou hájit jen lidé frustrovaní, neschopní prokouknout jeho prázdný politický marketing a možné zneužívání funkce premiéra ve prospěch “jeho” firmy. Naopak, teď tu máme někoho, kdo by tohle všechno měl umět rozpoznat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









