Vedení KSČM se na svém zasedání odmítlo zabývat horkou kauzou svého šéfa Vojtěcha Filipa, lobbujícího za podnikatele Tomáše Horáčka. Proč taky, že? Mlčením a ignorováním veřejného mínění si komunisté užívají výhodu, k níž přišli díky své výhodné pozici, v níž mají vliv na vládu a zároveň stojí tiše v pozadí.

Zbývá vám ještě 90 % článku

Co se dočtete dál

  • Hrozí komunistům nějaké problémy, pokud se Filipovou kauzou nebudou zabývat?
  • A proč soudruzi s Filipem drží basu?
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se