Vedení KSČM se na svém zasedání odmítlo zabývat horkou kauzou svého šéfa Vojtěcha Filipa, lobbujícího za podnikatele Tomáše Horáčka. Proč taky, že? Mlčením a ignorováním veřejného mínění si komunisté užívají výhodu, k níž přišli díky své výhodné pozici, v níž mají vliv na vládu a zároveň stojí tiše v pozadí.
Co se dočtete dál
- Hrozí komunistům nějaké problémy, pokud se Filipovou kauzou nebudou zabývat?
- A proč soudruzi s Filipem drží basu?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








