Malajsie je pozoruhodná země. Uprostřed ne vždy stabilní jihovýchodní Asie se nachází mírumilovný prosperující stát se 30 miliony obyvatel. Milí lidé, skvělé jídlo, zajímavá historie, tropické moře a ostrovy a stále ještě velké území původního deštného pralesa netknutého extenzivním rozpínáním plantáží na produkci palmového oleje v této oblasti světa.

Věci tu fungují. Země přes počáteční úskalí bývalé britské kolonie ekonomicky prosperuje už od 80. let. Životní úroveň je tu jedna z nejvyšších v celé Asii. Infrastruktura se tu rozvíjí s rychlostí, o které si můžeme v Čechách nechat zdát. Tradiční otravnost asijské byrokracie je v každodenním životě eliminována funkčním e-governmentem, kde již mnoho let po internetu pohodlně vyřídíte věci od pokuty za parkování až po kompletní daňové přiznání. Služby ve všech sférách ekonomiky jsou rozmanité, kvalitní a zdaleka dostupnější než kdekoliv na Západě. V Kuala Lumpur na ulici je skoro stejně čisto jako v Singapuru a bát se tu v noci nemusíte víc než ve většině evropských metropolí. Na první pohled skoro ráj, který si Malajsijci musí bránit přísnou imigrační politikou, protože žít v Malajsii by chtěl leckdo.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.