Před mnoha a mnoha lety, když se ve volbách rozhodovalo jen mezi českou pravicí a českou levicí… Hm, teď to zní skoro jako něco z historie. Ale vážně: Pamatujete na ty doby, kdy česká politika měla jako největší problém souboj Paroubek versus Topolánek? Kdy si komentátoři mohli prsty utlouct o klávesnice a největší nevolnost vzbuzovaly paroubkovské "papalášské móresy"…?
Co bychom za to dneska dali, že? Dneska už jsme dál, dneska by Paroubek i se svými Marťany a buldozerem byl řazen spíše mezi umírněné politiky… A Topolánkova fotka? Ta by asi nestála za pozornost nikomu kromě karikaturistů a tvůrců fotomontáží.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












