Před mnoha a mnoha lety, když se ve volbách rozhodovalo jen mezi českou pravicí a českou levicí… Hm, teď to zní skoro jako něco z historie. Ale vážně: Pamatujete na ty doby, kdy česká politika měla jako největší problém souboj Paroubek versus Topolánek? Kdy si komentátoři mohli prsty utlouct o klávesnice a největší nevolnost vzbuzovaly paroubkovské "papalášské móresy"…?

Co bychom za to dneska dali, že? Dneska už jsme dál, dneska by Paroubek i se svými Marťany a buldozerem byl řazen spíše mezi umírněné politiky… A Topolánkova fotka? Ta by asi nestála za pozornost nikomu kromě karikaturistů a tvůrců fotomontáží.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se