Dvojí kvalita potravin v zemích Evropské unie je problém. Jistě – nejsme stejní, máme rozličné chutě a národní zvyky, ale to nemůže být důvodem k prokazatelnému klamání spotřebitele. Vídeňský párek vyrobený a prodávaný u nás je jiný než ten vyrobený v Rakousku nebo Německu. Požadavek, aby výrobky stejně značené a se stejným marketingem měly shodnou kvalitu, je naprosto logický, jinak by to, co vypadá jako kachna, chodí jako kachna a chutná jako kachna mohl být třeba kapr. V lepším případě.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se