Tato otázka mě napadá stále častěji. Samozřejmě vím, že žijeme v 21. století, toho se „kdy“ netýká. Ale například Vánoce (mediálně a marketingově) přicházejí a vlastně se odehrávají už v září, říjnu. V obchodech znějí koledy, voní strojově zpracované cukroví (jako od babičky), upoutávky slibují nezvýšené ceny kaprů a stromečků. Letos byly Vánoce potlačeny prezidentskými volbami (to už raději ty Vánoce), takže vánoční sentiment tekl proudem jen krátce. Volby však přestaly být zajímavé hned po výsledcích, protože je vytlačila zpráva OLAF o vyšetřování dotace na Farmu Čapí hnízdo spolu s vyjádřením (ne)důvěry vládě.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







