Mezi svátky napsal Martin Jaroš velmi hezký a trefný komentář. Ve stručnosti: vypadá to, že česká společnost, respektive její významná část, rezignovala na nějaké ideje a hodnoty a u správy věcí veřejných se ptá na jediné: na výkon. Jako by lidem bylo jedno, že prezidentem je soudně uznaný lhář a premiérem trestně stíhaný (a dočasně imunizovaný) miliardář.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








