Sjezdy České lékařské komory už pamatují leccos. Převolil se prezident poté, co ten předcházející odjel, psaly se dopisy ministrům a žádalo se jejich odvolání, křičelo se v diskusích. Ten letošní sjezd probíhající o víkendu v Brně spíše symbolizoval okurkovou sezónu. Momentálně chybí spoluhráč nebo častěji protivník, jímž bývá ministr zdravotnictví, a tak se celá dvoudenní akce odehrála v neobvykle klidné atmosféře zacílené především do útrob této lékařské organizace. Zvyšovaly se příspěvky a diskutovalo se o koupi administrativního centra celé organizace, které by mohlo sloužit i coby centrum výukové.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








