Sjezdy České lékařské komory už pamatují leccos. Převolil se prezident poté, co ten předcházející odjel, psaly se dopisy ministrům a žádalo se jejich odvolání, křičelo se v diskusích. Ten letošní sjezd probíhající o víkendu v Brně spíše symbolizoval okurkovou sezónu. Momentálně chybí spoluhráč nebo častěji protivník, jímž bývá ministr zdravotnictví, a tak se celá dvoudenní akce odehrála v neobvykle klidné atmosféře zacílené především do útrob této lékařské organizace. Zvyšovaly se příspěvky a diskutovalo se o koupi administrativního centra celé organizace, které by mohlo sloužit i coby centrum výukové.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se