No dobrá, už to nejde dál tutlat, musíme napsat pravdu. Tedy - tu "pravdu", co chtějí číst lidé, kteří neustále píšou všude možně, že "média o tom mlčí", "média to tají" a "média lžou". Přestaňme se vymlouvat na to, že o následujících věcech nepíšeme proto, že se tak nestaly! Zkusme jednou vyjít vstříc a napsat PRAVDU pro absolventy Vysoké školy života, pro lidi, kteří jsou zvyklí psát i myslet VELKÝMI PÍSMENY.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se