Když jsem poprvé někdy v pondělí ráno viděl fotku Okamury a Nohavici, kterou si politik pyšně pověsil na svou facebookovou stránku, skoro automaticky jsem hned zamumlal: "Hanba, Japonec zneužil barda!" nebo tak něco. Ani na vteřinu mě nenapadlo, že by písničkář s populistou a xenofobem pózoval proto, aby tím vyjádřil jakékoli spříznění. Prostě se někde v samoobsluze potkali a písničkář ze slušnosti neodmítl společnou fotku… no víme, jak to chodí, že ano.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se