Když jsem poprvé někdy v pondělí ráno viděl fotku Okamury a Nohavici, kterou si politik pyšně pověsil na svou facebookovou stránku, skoro automaticky jsem hned zamumlal: "Hanba, Japonec zneužil barda!" nebo tak něco. Ani na vteřinu mě nenapadlo, že by písničkář s populistou a xenofobem pózoval proto, aby tím vyjádřil jakékoli spříznění. Prostě se někde v samoobsluze potkali a písničkář ze slušnosti neodmítl společnou fotku… no víme, jak to chodí, že ano.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




