Jsem Manchestřan. Hrdě se hlásím k britskému Manchesteru, přestože tam trvale nežiji od doby, kdy jsem v osmnácti letech odešel na univerzitu. Narodil jsem se v Nemocnici sv. Marie nedaleko centra města, vyrůstal jsem na příjemném předměstí v jižním Manchesteru a chodil na běžnou základní školu v blízkém, drsnějším sousedství, než jsem nastoupil na střední školu ve čtvrti Burnage. Osmatřicet let od mé docházky do Burnage zřejmě školu navštěvoval také Salman Abedi, podezřelý z bombového útoku v Manchesterské aréně.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se