Přečetl jsem ve spojitosti s demisí tři on-line reportáže, tucet komentářů a stovky postů na FB. Ani v jediném jsem nezaznamenal názor, že by třeba Sobotka udělal to, co udělal, protože opravdu dospěl k názoru, že z morálních důvodů není možné být nadále s Babišem ve vládě. Nemyslím si to ostatně ani já sám. Přijde mi jen pozoruhodné, že variantu, že by v politice měla ještě nějaké místo morálka, vůbec nikdo ani nezmínil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



