Ve chvíli, kdy se elektronická evidence tržeb dostala do finále a vrcholilo účtenkové šílenství, šel premiér Bohuslav Sobotka vyjednávat o platech do nizozemského obchodního řetězce Ahold. Koho to teď vůbec zajímá, kroutila hlavou část populace s tím, že teď a tady je přece EET a ne platy pokladních.

Jenže mzdy jsou tématem, které zajímá naprosto všechny a jehož důležitost exponenciálně poroste s blížícím se termínem voleb. Protože to, že jsou v Česku nízké platy, není zrovna novinka.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se