Kandidatura předsedkyně Energetického regulačního úřadu Aleny Vitáskové do Senátu přestává být kuriozitou podzimních voleb a začíná být opravdovým problémem. Už není možné tuto „nejmocnější ženu ČR“ (tak se tituluje na svém webu) ani zastihnout v práci. Když vzala kandidaturu do Senátu za hnutí Úsvit – Národní koalice, vzala si od 1. září neplacené volno s výjimkou pondělků, protože k některým úkonům je v úřadu regulátora oprávněn jen předseda. Jenže už ani ty pondělky nelze Vitáskovou v úřadě potkat. Podle harmonogramu její volební kapaně už příští pondělí na vás „nejmocnější žena ČR“ bude čekat u kávy ve Stodolní ulici.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




