Minulý týden jsem v rádiu slyšel nějakou zprávu o tom, že NKÚ prověřil nákupy kancelářských potřeb na některých ministerstvech a zjistil, že ty nákupy byly předražené, leckdy v řádech stovek procent, a to i vůči maloobchodním cenám.

Vzpomněl jsem si u toho na otázku, kterou jsem kdysi položil svým čtenářům: "Vadí vám předražené státní zakázky?"

Odpověď mě nepřekvapila a čekal jsem ji: Ano, každému to vadí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se