Minulý týden jsem v rádiu slyšel nějakou zprávu o tom, že NKÚ prověřil nákupy kancelářských potřeb na některých ministerstvech a zjistil, že ty nákupy byly předražené, leckdy v řádech stovek procent, a to i vůči maloobchodním cenám.
Vzpomněl jsem si u toho na otázku, kterou jsem kdysi položil svým čtenářům: "Vadí vám předražené státní zakázky?"
Odpověď mě nepřekvapila a čekal jsem ji: Ano, každému to vadí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








