Poslanec ČSSD Vítězslav Jandák na jednání mediálního výboru sněmovny pravil, že kauza Prima je "naprostá pitomost". Neuvěřitelné. Poslance mediálního výboru nezajímá zjevná manipulace zpravodajství. Poslanec mediálního výboru považuje stav, kdy vedení licencované stanice dalo redaktorům na vybranou buď referovat o uprchlících negativně, nebo si hledat práci jinde, za něco, co vlastně ani nestojí za řeč. O čem se pan poslanec mediálního výboru chce bavit, když ne o tomto skandálu?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





