Poslanec ČSSD Vítězslav Jandák na jednání mediálního výboru sněmovny pravil, že kauza Prima je "naprostá pitomost". Neuvěřitelné. Poslance mediálního výboru nezajímá zjevná manipulace zpravodajství. Poslanec mediálního výboru považuje stav, kdy vedení licencované stanice dalo redaktorům na vybranou buď referovat o uprchlících negativně, nebo si hledat práci jinde, za něco, co vlastně ani nestojí za řeč. O čem se pan poslanec mediálního výboru chce bavit, když ne o tomto skandálu?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se