Nadcházející rok rozhodne o tom, kdo nahradí Baracka Obamu v Bílém domě. On sám potřetí už kandidovat nemůže, zakazuje mu to ústava. Většina Američanů by ho ale stejně už nevolila, až příliš je zklamal. Třeba proto, že svět moc Ameriku už nerespektuje, rasová nesnášenlivost v USA jen zesílila, a v průměru jednou denně - pozor na to číslo - vytasí někdo ve Spojených státech zbraň a začne masově vraždit. Ale koho tedy zvolit, aby tyhle věci uvedl do pořádku?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






