Tuhle jsem měl diskusi s jedním známým. Že prý terorismus není papírový čert, jak jsem minule psal. Že to je skutečná hrozba. Nemohu s ním tak úplně souhlasit…

Počty obětí teroristických útoků v naší civilizaci jsou ve srovnání s jinými způsoby úmrtí velmi nízké. Statistiky hovoří jasně. V západní Evropě od roku 1970 do roku 2011 zemřelo v důsledku teroristických útoků 6200 lidí. Chřipka má každoročně víc obětí!

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se